İzmir Masaj 12 yıldır İAlsancak'ta hizmet vermektedir.Yerimiz ve adımız hiç değişmemiş olup masaj-spa sektöründe herdaim işyerimizi ve çalışan ekibimizi yeniliyerek müşterilerimizin talepleri doğrultusunda  günümüz teknolojisine uygun ekipman ve donanımla  hijyen ,müşteri memnuniyeti düşüncesiyle hizmet vermeye devam etmekten onur duymaktayız.Florya Masaj ismi kadar memnuniyetide dilden dile markalaşmıştır.İzmir'in en iyi izmir masaj salonu ödülünü almış olup izmir dışından da müşterilerimiz gelmektedir.Salonumuzda masaj sonucunda rahatsızlık ve hastalıklarından kurtulmuş kişileri saymakla bitiremeyiz .Uzun zamandır çektikleri boyun ,bel ,omuz ağrıları olan kişilerin bikaç seans sonrası komple kurtulup hayat varmış ,onca yıl boşa çekmiş sürekli ağrılarla yaşamışım gibi memnuniyet dilekleriyle herzaman onure edildik.Florya Masaj  farklı yerledeki semt ve isim benzerliğinden dolayı farklı intibalar oluşmaması adına markalaşmaya yönelmiş olup tüm sertifika ve belgeleriyle florya masaj olarak izmir -alsancaktaki 12 yıldır sektörün öncüsü olmakla birlikte masaj-spa tedavi anlayışına izmir e tanıtanlardandır.

                             KLASİK MASAJ                                             LENF DRANAJ MASAJI                                         REFLEKSOLOJİ MASAJI           

 

                           SPORCU MASAJI                                             İSVEÇ MASAJI                                                   ANTİ STRES MASAJI                    

                           

                          FLORYA İZMİR MASAJ  SALONLARI HERZAMAN EN İYİ HİZMETİ VERMEK ADINA

                                             SİZİN GÖRÜŞLERİNİZİDE BEKLEMEKTEDİR.

 

İletişim Formu

Adınız Soyadınız:
Mail Adresiniz:
Telefon:
Konu: *
Mesaj: *
Güvenlik:

 

 

MÜŞTERİ YORUMLARI

Selam herkese bende tavsiye ederim masaj yaptırmak bir harika iş için gelmiştim yorgunluğu attırmak için gittim iyikide gitmişim herşey muhteşemdi çok güzeldi en kısa zamanda tekrar geleceğim tavsiye ederim.

- Yusin 03-11-2018

Herkese merhaba burası olağan üstü bir mekan çok memnun kaldım gerek işletmeci ve gerekse çalışan masöz bayanlar çok ilgili ve müşteri memnuniyetine çok önem veriyorlar ben çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim.

- Adnan 03-11-2018

Yok böyle bir hizmet izmirde tek diyebilirim her anlamda çok memnun kaldım Cihan arkadaşa tavsiyesi için teşekkürler.

- Ali 03-11-2018

Arkadaşlar burası çok iyi herkese tavsiye ederim. tesadüfen internette gezinirken buldum kesinlikle her anlamda memnun kalacaksınız. :-)

- Cihan 03-11-2018

İnternetten buldum burayı biraz tedirgin gittim ama muhteşem ütesi bir ortam inanılmaz derecede ilgi alaka var bütün çalışanlara teşekkürler. Almış olduğum masajda çok güzeldi. En kısa zamanda tekrar gideceğim. herkese tavsiye ederim.

- Serkan 15-09-2018

izmirde ender spa merkezlerinden bence masaj,hizmet,personel tam anlamiyla muhteşem. Şiddetle tavsiye ederim herşey için teşekürler artık hep sizdeyiz.

- Ahmet türk 06-09-2018

Personel çok iyi.Hijyen konusunda tek rahat ettiğim yer diyebilirim masaj konusina gelince galiba ilk defa masaj aldığımı hissettim.Jakuziyi denemenizi tavsiye ederim her bakımdan çok iyiler diyebileceğim bir spa.

- seyit 05-09-2018

Temizlik ve hijyen konusunda cok titiz bir spa merkeziyle karşılaştım masaj konusunda gerçekten profosyoneller bir tavsiye üzerine gittim gercekten anlatılanların daha fazlası. Personel çok ilgili cok memnun kaldım tavsiye ederim.

- Ozan kaya 04-09-2018

1392 Sok No:7/B Kültür Mahhallesi -ALSANCAK & İZMİR

Çalışma Saatleri
  • Hafta İçi :
    09:00 - 24:00
  • Cumartesi :
    09:00 - 24:00
  • Pazar
    09:00 - 24:00
E-BÜLTEN