Refleksoloji Masajı Ülkemizde Son Yıllarda Çok Tercih Edilen Bi Masaj Haline Gelmiştir.

Refleksoloji Masajı Nedir ? ,

Ayaklara Uygulanan Bi Masaj Türüdür.Ayak Tabanında Yer Alan Vücudumzun Tüm Bölge ve Sinir Uçlarının Kontrol Edildiği Yer Ayak Tabanındadır.Böylelikle Vücudun Dengesi Kontrol Edilir Aslında Ki Tüm Denge Ve Sinir Toplanma Merkezi Konum Olarakda Ayak Tabanında Bulunmaktadır.Bu Noktalardan Kişinin Şikayeti Gözönüne Alınarak O noktalardan Tedavisi Uygulanır.

Faydaları Nelerdir Derseniz ?

*SIRT -OMUZ VE BEL AĞRILARI

*UYKU DÜZENİ SORUNUNA -DAMAR SORUNLARINA

*GEBELİĞE-ADET DÖNEMİ AĞRILARININ AZALTILMASINA-KISIRLIĞA

*KABIZLIK VE HAZIMLIĞA-MENEPOZA

*YORGUNLUK -STRES .....................gibi daha 100 aşkın Sorunların giderilmesinde çok büyük etkileri vardır..

SEANAS SÜRESİ : 35 DAKİKADIR

MÜŞTERİ YORUMLARI

Selam herkese bende tavsiye ederim masaj yaptırmak bir harika iş için gelmiştim yorgunluğu attırmak için gittim iyikide gitmişim herşey muhteşemdi çok güzeldi en kısa zamanda tekrar geleceğim tavsiye ederim.

- Yusin 03-11-2018

Herkese merhaba burası olağan üstü bir mekan çok memnun kaldım gerek işletmeci ve gerekse çalışan masöz bayanlar çok ilgili ve müşteri memnuniyetine çok önem veriyorlar ben çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim.

- Adnan 03-11-2018

Yok böyle bir hizmet izmirde tek diyebilirim her anlamda çok memnun kaldım Cihan arkadaşa tavsiyesi için teşekkürler.

- Ali 03-11-2018

Arkadaşlar burası çok iyi herkese tavsiye ederim. tesadüfen internette gezinirken buldum kesinlikle her anlamda memnun kalacaksınız. :-)

- Cihan 03-11-2018

İnternetten buldum burayı biraz tedirgin gittim ama muhteşem ütesi bir ortam inanılmaz derecede ilgi alaka var bütün çalışanlara teşekkürler. Almış olduğum masajda çok güzeldi. En kısa zamanda tekrar gideceğim. herkese tavsiye ederim.

- Serkan 15-09-2018

izmirde ender spa merkezlerinden bence masaj,hizmet,personel tam anlamiyla muhteşem. Şiddetle tavsiye ederim herşey için teşekürler artık hep sizdeyiz.

- Ahmet türk 06-09-2018

Personel çok iyi.Hijyen konusunda tek rahat ettiğim yer diyebilirim masaj konusina gelince galiba ilk defa masaj aldığımı hissettim.Jakuziyi denemenizi tavsiye ederim her bakımdan çok iyiler diyebileceğim bir spa.

- seyit 05-09-2018

Temizlik ve hijyen konusunda cok titiz bir spa merkeziyle karşılaştım masaj konusunda gerçekten profosyoneller bir tavsiye üzerine gittim gercekten anlatılanların daha fazlası. Personel çok ilgili cok memnun kaldım tavsiye ederim.

- Ozan kaya 04-09-2018

1392 Sok No:7/B Kültür Mahhallesi -ALSANCAK & İZMİR

Çalışma Saatleri
  • Hafta İçi :
    09:00 - 24:00
  • Cumartesi :
    09:00 - 24:00
  • Pazar
    09:00 - 24:00
E-BÜLTEN